Trwin Şifremi Unuttum

Sitemizi kullanan üyelerden gelen sorular arasında en çok merak edilenlerden birisi de Trwin şifremi unuttum sorunuydu. Bu sorunla karşılaşan kullanıcıların çözüm konusunda sıkıntı yaşadığını görmekteyiz. Bugün yazımızda Trwin şifremi unuttum sorunu ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimizi aydınlatacağız.

Sitede yer alan üyeliğinize ait bilgileri unuttuğunuz da nasıl giriş yapabilirsiniz? Şifrenizi ya da kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız ne yapmalısınız? İşte tüm bu soruların cevabını aşağıda bulacaksınız.

Trwin Üyelik Şifresi Nasıl Alınır?

Siteye giriş işlemini yaparken her zaman olduğu gibi Trwin yeni giriş adresi üzerinden erişim sağlayıp sağ üst köşede bulunan “Giriş” butonuna tıklamalısınız. Burada yer alan kutuya kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmelisiniz. Giriş yap dediğiniz zaman site size “Yanlış kullanıcı adı ve ya şifre girdiniz” uyarısı veriyorsa bilgileriniz tutmuyor olabilir. Yaptığınız denemeler sonucu üyeliğinize giremiyorsanız bir şey yolunda gitmiyor demektir.

Peki bu durumda hangi yolu izlemeliyiz? Aşamalar halinde gelin beraber inceleyelim.

Trwin Şifreni Unuttum – Şifre Yenileme

Hesabınıza giriş yaparken yukarıda belirttiğimiz hata mesajı ile karşılaşmanız durumunda “şifremi unuttum” yazısına tıklamalısınız. Burada açılan pencerede e-posta hesabınızı girmelisiniz. Bu e-posta hesabına yeni şifreniz iletilecektir. Şifrenizi asla 3. şahıslar ile paylaşmayın. Trwin firmasının size gönderdiği yeni şifre ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra tekrar şifre değiştirme işlemini gerçekleştirin.

Trwin şifre yenileme işlemini her defasında gerçekleştirebiliyorsunuz. Bazı üyelerimiz siteye üye olurken girdiği şifreyi unutabiliyor. Firma bu tarz durumlarda üyeler şifre yenileyebilsin diye şifremi unuttum bölümünü aktif etti. Sadece mail adresini kullanarak anında yeni şifreye sahip olabiliyorsunuz.

 

Yorum yapın